Follow Me

Follow MeA noktasından B noktasına gitmenin en kolay yolu, en yakın arkadaşınızın "Beni takip et" deyip ve arabasına atlamasıdır.ROUTE 66 Maps + Navigation yazılımı ile, telefonunuzu ya da tabletinizi aracınızın ön camına sabitleyip, kamerayı yola ayarlayıp, varış noktanızı seçtikten sonra Follow Me ikonuna basmanız yeterlidir. ROUTE 66 Follow Me ™, sadece bir harita göstermez, sürüş yaptığınız gerçek yolu gösterir ve kılavuz olarak önünüzde bir sanal araba sürüşe ekler. Sanal arabanın sinyalleri ne zaman ve nereden döneceğinizi yanıp sönerek işaret eder.

Follow Me gerçekliği arttırılmış en iyi navigasyon; GPS, sanal Follow Me araba görselinin kameradan canlı video ile, hassas haritalar ve berrak, net sözlü yönlendirmelerin anında birleşmesi ile yolunuzu bulmanın her zamankinden daha kolay yoludur. Tek yapmanız gereken navigasyon sırasında Follow Me özelliğini açıp kapamak için ekrana bir kez dokunmaktır.

Hatta Follow Me uygulamasının çalışması için Internet'e bağlı olmanız gerekmez - sadece yola çıkmadan size gerekli olan haritayı önceden telefon ya da tabletinize indirdiğinize emin olun.

 

 

Haritalar

HaritalarROUTE 66 haritaları sürüş sırasında gerçeğe yakın olmalıdır. Çarpıcı 3D en güncel haritalar, 14 günlük hava durumu raporu ve Wikipedia gibi yararlı bilgiler için kullanışlı bağlantılar ile birleştirilmiştir.

Herhangi bir yönde bir harita keşfedebilirsiniz. Harita görünümünü Zoom, hareket, eğme ve döndürme işlemlerini parmak ucu hareketi ile anında ve hatta navigasyon sırasında bile yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda Trafik Bilgisi ve Hiz kameraları gibi anlık ekstra hizmetler servislerini sağlayabilirsiniz.

En iyi haber ise: Tüm haritalar ücretsizdir. ROUTE 66 Maps + Navigation dünya çapında 104 ülke haritalarına ücretsiz sınırsız erişimi ile birlikte geliyor.

 

Daha hızlı bulun

Daha hızlı bulunHerkes Paris'teki Eyfel Kulesini bilir. Ama adresini biliyor musunuz? Çok büyük ihtimal ile bilmiyorsunuz. Peki varış noktanızı nasıl arayacaksınız ? ROUTE 66 Maps + Navigation için sorun değil. Sadece 'EIFF PAR' gibi bir arama yapmanız yeterli, eşsiz Serbest Metin Arama ne demek istediğinizi anlar.

Serbest Metin Aramanın yanı sıra, telefonunuzun ya da tabletinizin rehberinden veya yakınlarınızdaki ilgi noktalarından (POI) akıllı aramalar yapabilirsiniz. Ayrıca, kişisel favorilerinizi saklayabilir ve "Geçmiş" ten daha önce navigasyon yaptığınız yerleri seçerek yeniden gidebilirsiniz. ROUTE 66 Maps + Navigation her zaman en iyi eşleşmeyi gösterir ve şimdiki ya da bilinen son konumunuza en yakın mesafe açısından sonuçları sıralar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyayı cebinizde taşıyın

Dünyayı cebinizde taşıyınROUTE 66 Maps + Navigation ayrıntılı haritalarına anında, ücretsiz, dünyanın 104 ülkesine erişim ile yolunuzu bulmak için 59 dilde ve lehçede sesli yönlendirme ile komple bir çözümdür.

Nereden geliyorsanız ve nereye gidiyorsanız, ROUTE 66 Maps + Navigation mükemmel bir yol arkadaşıdır.

 

Online ve offline haritalar

Online ve offline haritalarSize bir çok haritayı ücretsiz sunuyoruz*, Bu haritalara nasıl isterseniz erişebilirsiniz.

Internete bağlandığınızda en kısa sürede ROUTE 66 Maps + Navigation otomatik olarak ihtiyacınız olan haritayı yüksek hızlı sunucularımızdan telefonunuza veya tabletinize indirmeye başlar. Size her zaman en son haritalara ve harita kolleksiyonuna erişim olanağı sağlar.

Ayrıca seyahate gitmeden önce telefonunuza veya tabletinize tüm haritaları depolamayı tercih edebilirsiniz. Depolanan harita ile yurt dışındayken veri dolaşım ücretleri ödemeden ve anında erişim ve garantili performans ile seyahat edebilirsiniz.

 
 
Satın almak için tıklayınız...